Helix FIRST V 1604-5/16/E/S/400-50 Santrifüj Pompası
Helix FIRST V 1604-5/16/E/S/400-50
SKU: 4200986
TRY 71,783.00Price
Sales Tax Included |
Quantity
Verimliliği yüksek, dikey model, Inline bağlantılı yüksek basınçlı santrifüj pompa.
Pompa gövdesi ve braket kataforez KTL kaplamalıdır.
Sabit takılı olan özel kaldırma halkaları, pompanın kolayca monte edilmesini sağlar.
Özellikler/Ürün avantajları
- Verimlilik derecesi optimize edilmiş, lazer kaynaklı 2D/3D hidrolik
- Korozyona dayanıklı çarklar, ana çarklar ve kademe gövdesi
- Akış ve gaz giderme optimizasyonlu hidrolik
- Güçlendirilmiş, debi ve NPSH optimizasyonlu pompa gövdesi
- Fazla yer kaplamayan, bakımı kolay kompakt yapı
- Özellikle sağlam kaplin koruyucu
Тeslimat kapsamı
- Wilo-Helix FIRST V yüksek basınçlı santrifüj pompa
- Montaj ve kullanma kılavuzu
Konstrüksiyona ilişkin notlar
- Motor koruması talep üzerine veya müşteri tarafından temin edilir.
- Wilo-Helix FIRST V standart olarak bir mekanik salmastra ile donatılmıştır.
- Bypass setleri aksesuar olarak temin edilebilir.
- ATEX model Wilo-Helix V talep üzerine sunulur.
İşletim verileri
Akışkan: Su 100 %
Akışkan sıcaklığı: 20,00 °C
Akışkan konsantrasyonu: 100,00 %
Debi:
Basma yüksekliği:
Ürün verileri
Min. akışkan sıcaklığı: -20 °C
Maks. akışkan sıcaklığı: 120 °C
Maks. ortam sıcaklığı: 50 °C
Maksimum işletim basıncı: 16 bar
Giriş basıncı: 1 MPa
Minimum verimlilik endeksi (MEI): ≥ 0.5
Motor verileri
Elektrik şebekesi bağlantısı: 3~400V/50 Hz
Gerilim toleransı: +-10 %
Nominal motor gücü: 3 kW
Motor enerji verimliliği sınıfı: IE3
Nominal akım: 5,5 A
Nominal devir hızı: 2900 1/min
Güç faktörü: 0,9
Motor verimlilik derecesi ηm % 50: 85,4 %
Motor verimlilik derecesi ηm % 75: 87,1 %
Motor verimlilik derecesi ηm % 100: 87,1 %